Huawei P10’un pil kapasitesi ortaya çıktı!


2017-02-15 21:00:00
Huawei P10’un pil kapasitesi ortaya çıktı!

Huawei P10′un tanıtılmasına sayılı günler kalmışken, yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylara göre yeni telefonun pil kapasitesi ortaya çıktı.

Huawei P10’un pil kapasitesi kesinleşti!

Bugüne kadar yeni telefon hakkında birçok söylenti ortaya çıkmıştı. Bu söylentilerin kimisi yalanlandı, kimisi ise doğrulandı. Bugün ise FFC‘ye başvuru yapan Huawei P10‘un bataryası ortaya çıktı. Huawei P10‘da 3100 mAh‘lik bir batarya bulunacak.

17-02/15/huawei-p10-pil-kapasitesi-shiftdelete.jpg

Huawei’nin almış olduğu sertifikada ortaya çıkan pil kapasitesinin, P9‘a göre biraz daha büyük olduğunu görmekteyiz. Huawei P10‘da 3000 mAh büyüklüğünde bir batarya bulunmaktaydı.

Huawei P10 hakkında ortaya atılan özellikleri hatırlatacak olursak, P10‘da 5.2 inç 1440x 2560 çözünürlüğünde bir ekran bulunacak.

Huawei‘nin kendisinin geliştirdiği ve yüksek hızıyla dikkat çeken Kirin 960 işlemcisinden güç alacak olan P10, 4 ve 6 GB RAM seçenekleri kullanıcıların karşısına çıkacak. Plus modelinde ise 8 GB RAM olması bekleniyor.

:: Huawei P10 hakkında ne düşünüyorsunuz?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Huawei P10’un pil kapasitesi ortaya çıktı!” üzerine 11 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Bilgi sahibi olmadan cahil cahil konuşmayın, Sar değeri yüksek değil, Avrupa standartlarında. Huawei p9lite iki anten, p9 üç anten,mate9 ise dört antene sahiptir. Sar değeri hesaplanırken tüm antenler full kapasite çalışır şekilde hesaplanır, fakat cihazlardaki antenlerin hepsi aynı anda aktif değil. Örneğin normalde iki anten aktif, asansöre girince üçüncü anten, veya tünele girince dördüncü anten devreye giriyor, bu nedenle dediğim gibi sar değeri yüksek değil… ki diğer telefon markalarının anten sistemlerini de huawei üretip satıyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Huawei kullanan birisi olarak on numara bir cihaz gerçekten

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Sar değeri inanılmaz yuksek elime telefonh alınca uyuşma yapıyordu alınmaz

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Huawei tam gaz devam

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Samsung s7 edge kullanıcısı olarak belirtnek isterim ki bi sonraki telefonum huawei veya nokia olacak

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Tamam 3100 pili olacak cihazda. Peki kac saat stand by durumunda kalabilecegi, kac saat konusulabilecegi gibi teorik bilgiler var mi?

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Yazım hatası olmuş,Huawei'nin almış olduğu sertifikada ortaya çıkan pil kapasitesinin, P9'a göre biraz daha büyük olduğunu görmekteyiz. Huawei P10'da 3000 mAh büyüklüğünde bir batarya bulunmaktaydı.

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Kendini tekrar eden cümlelerden bıkmadınız gitti.

  9. SDN Okuru dedi ki:

   Sar değeri çok yüksek

  10. SDN Okuru dedi ki:

   Huawei p9 a android 7 güncellemesi geldi (beta sürümü alanlar için) ama haber yapmadınız

  11. SDN Okuru dedi ki:

   artık 40maah altı kesmez beni ucuza p1aldım dolar coşmamışken şimdi keyfini sürüyoruö

  Yorum yazın