Okunma

Huawei P30 için yeni video yayınlandı!


06 Mart 2019 Çarşamba 10:53
Huawei P30 için yeni video yayınlandı!

Huawei, yaklaşmakta olan Huawei P30 serisi telefonlarının lansmanından önce kısa bir tanıtım videosu daha yayınladı. Bugün erken saatlerde, Huawei’nin pazarlama müdürü tarafından, telefonun uzun menzilli yetenekler barındıran, periskop tarzı yakınlaştırma özelliği sunan bir kameraya sahip olacağı doğrulandı.

Yayınlanan tanıtım videosunda “Ay” görüntüsü kullanılması da güçlü ve iddialı bir yakınlaştırma özelliği olacağına dikkat çekiyor. Ayrıca videoda kullanılan hoparlör ve ses dalgalarıyla ilgili animasyonlar bize ses sisteminin de iddialı olacağını düşündürüyor.

Videodaki 3D modellemeler de Huawei P30’da yeni bir yüz tanıma teknolojisi kullanılabileceğinin sinyallerini veriyor.

Huawei P30 super zoom özellikli olacak

Bilindiği gibi P Serisi, Huawei’nin fotoğraf odaklı akıllı telefon serisidir. Bu yüzden, doğal olarak bu seride çok iyi bir kamera bekliyoruz. Huawei, daha önce, cihazın “süper yakınlaştırma” özelliklerine sahip bir dörtlü kamerayla geleceğini de doğrulamıştı. Sızıntılar da P30 serisinde 10x yakınlaştırma özelliği olacağını iddia etmişti. Telefonlar 26 Mart 2019’da Paris’te resmen tanıtılacak..

Yayınlanan tanıtım videosunu buradan seyredebilirsiniz:
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Huawei P30 için yeni video yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei P30 için yeni video yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei P30 için yeni video yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "