Huawei, tablet pazarındaki başarısını açıkladı


24 Nisan 2020 Cuma 11:40
Huawei, tablet pazarındaki başarısını açıkladı

Huawei MatePad ile uygun fiyatlı tablet arayanlar için bir çözüm üreten Çinli şirket başarıya doymuyor. Huawei tablet modelleri için yayımlanan yeni bir rapor, tecrübeli ekibin prestijini artırdı.

Huawei tablet modelleri için işler yolunda gidiyor

23 Nisan 2020 tarihinde Nova 7 serisini kullanıcıların beğenisine sunan Huawei, tablet piyasasını da altüst etti. Bu alanda liderliğini bir kez daha kimselere bırakmayan başarılı ekip, sevkiyat konusunda asla taviz vermiyor.

Geçen yılın üçüncü ve dördüncü çeyreği boyunca tahtını kaptırmayan Huawei, şu andan itibaren Çin’de var olan tablet pazarının neredeyse yarısını oluşturuyor. Huawei’nin kurucusu ve CEO’su Ren Zhegfei’nin bu konu hakkındaki tahminleri doğru çıktı.

Huawei tablet modelleri

Hatırlanacağı üzere Zhegfei, Corona virüsü yüzünden sevkiyatların sekteye uğrayacağını ve üretim miktarlarının düşeceğini söylemişti. Deneyimli yönetici, kullanıcıların bu engellere rağmen tabletlere ve bilgisayarlara daha çok rağbet göstereceğini olacağını da ifade etmişti.

2020 yılının ilk çeyreğine ilişkin yayımlanan bir finans raporunda Huawei’nin geçen ay Çin pazarında 450 binden fazla akıllı telefon satmayı başardığı ifade edildi. Zhegfei, buna rağmen Huawei’nin uluslararası pazarda eskisi gibi güçlü olmadığını kabul etti.

Huawei tablet

Uygun fiyatlı Huawei MatePad ile tablet modelleri kategorisini yeni bir aktör ile tanıştıran Huawei, bu modelden de son derece umutlu. Sizce küresel pazarda ABD’nin ambargosuna karşı direnen Çinli markanın bu yeni projesi başarılı olacak mı?
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Tablette en basta ipad degil miydi!? Ben yanlii hatirliyorum bir kac gun oncede siz yapmistiniz haber hatta. Simdi huawri nasil alt ust etti bir kac gunde anlamadim

Ege ERKEK
Ege ERKEK
9 ay önce

Merhaba,

Huawei, Çin pazarı için konuştu. Bu bağlamda haberdeki başarı küresel pazar için geçerli değil.

Saygılarımla.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Adam Çin pazarındaki telefon satış adedini vermiş tablet değil ayrıca dünya genelini konuşamamış bile huawei çok satıyor diyenlere gelsin

" Huawei, tablet pazarındaki başarısını açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei, tablet pazarındaki başarısını açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei, tablet pazarındaki başarısını açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2