Okunma

Huawei Türkiye Kurumsal Pazarda Büyüyor


30 Mayıs 2014 Cuma 08:44
Huawei Türkiye Kurumsal Pazarda Büyüyor

Türkiye’deki çalışmalarına 2011 yılında başlayan Huawei Kurumsal Çözümler İş Grubu aradan geçen 3 yılda her yıl yüzde 70 büyümeyi başarmış. Bu sene kurumsal çözümlerde yüzde 100 büyümeyi hedefleyen Huawei bu başarısını gerçekleştirdiği projelere borçlu.

Fatih Projesinin tüm ağ altyapısı, Osmanlı Arşivlerindeki 96 milyon belgenin dijitalleştirilmesi ve Yıldız Teknik Üniversitesindeki süper bilgisayar gibi projelere imza atan Huawei Türkiye Kurumsal Çözümler İş Grubu’nun detaylarını İstanbul Bölge Müdürü Eren Serçe ile konuştuk.


YouTube üzerinde Full HD izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

:: Huawei Kurumsal İş Çözümleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Huawei Türkiye Kurumsal Pazarda Büyüyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  huawei ideos x5 ile Türkiye’de kaybettiği itibarı zor toplar …

 2. SDN Okuru dedi ki:

  sonunda Huawei Türkiye’de ön plana çıkmaya başlıyor 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  yazık arşivleme gibi işi bile yabancı şirketlere veriyoruz

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Huawei büyür tabii bu süpriz değil dünyadada büyüyorlar yakın durmakta fayda var.

" Huawei Türkiye Kurumsal Pazarda Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei Türkiye Kurumsal Pazarda Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei Türkiye Kurumsal Pazarda Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "