Huawei Watch ne zaman güncellenecek?


18.03.2017 21:00:00
Huawei Watch ne zaman güncellenecek?

Şubat ayı içerisinde Huawei Almanya’nın Twitter hesabından yapılan açıklamayla Huawei Watch serisinin ilk halkası, orijinal Huawei Watch için Android Wear 2.0 güncellemesinin yayımlanacağı açıklanmıştı.

Güncelleme ne zaman geliyor?

İnternette dolaşan haberlere göre Huawei, Huawei Watch sahiplerini sevindirecek hamleyi yaptı ve bugünden itibaren Android Wear 2.0 güncellemesini dağıtmaya başladı.

Güncellemenin her zaman olduğu gibi önce belli bir yüzdeye gönderileceğini ve birkaç gün içerisinde de tüm Huawei Watch sahiplerinin cihazlarının Android Wear 2.0‘a güncellenmiş olacağını da hatırlatalım.

Android Wear 2.0 ile birlikte Google Play uygulaması ve ekran klavyesi gibi çok önemli yeniliklerin Huawei Watch’a eklendiğini de belirtelim. Bunun yanında tabii ki kullanıcı arayüzü de değişti ve performans optimizasyonu yapıldığı iddia ediliyor. Son olarak da Google Assistant’ın da artık Huawei Watch üzerinde kullanılabileceğinin de altını çizmemiz gerek.

:: Huawei Watch kullanıyor musunuz?


 • yazarMurat Sağlam

  Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Huawei Watch ne zaman güncellenecek?” üzerine 3 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Gear S2 güncelleme hemen geliyor işte Teyzen(!) farkı.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   android wear 2.0 ile moto 360 2nd generation calismiyor , gormuyor…Turk usulu wear 1.5 yukleyip tanittim 2 gun sonrada wear 2.0 a yukselttim….

  3. SDN Okuru dedi ki:

   İos ile uyumluluğu varmı bu saatin?

  Yorum yazın

  Geri bildirim