Okunma

Huawei Watch sahiplerine müjde!


14 Mart 2017 Salı 02:00
Huawei Watch sahiplerine müjde!

Huawei Watch sahipleri için uzun süren bekleyiş sona eriyor. Görünüşe göre çok kısa bir süre sonra Huawei’nin ilk akıllı saati Huawei Watch, Android Wear 2.0 güncellemesi alacak.

Güncelleme ne zaman geliyor?

Bugüne kadar piyasaya sürülen en iyi akıllı saatlerden biri olarak kabul edilen Huawei Watch, Mart ayı sonuna kadar Android Wear 2.0 sürümüne güncellenmiş olacak.

Açıklamanın direkt olarak Huawei’nin Almanya merkezinden yapıldığını da belirtelim. Hatta aşağıdaki Tweet’lerde bir Huawei Watch kullanıcısının sorduğu soruya, Huawei Almanya’nın Twitter hesabı tarafından verilen yanıtı görebilirsiniz.

Yaşanan bu diyalog aslında birkaç gün önce gerçekleşti ama yerel dillerde bu tarz diyaloglar yaşandığında, başka ülkeler tarafından öğrenilmesi doğal olarak birkaç gün sürebiliyor.

Android Wear 2.0 ile birlikte bizleri yenilenen arayüz, performans optimizasyonu, Google Assistant desteği, ve Huawei Watch’ta yer alan NFC’nin aktif hale gelerek Android Pay desteği vermesi gibi yenilikler bekliyor.

:: Huawei Watch hakkında ne düşünüyorsunuz?


yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

1 yorum - “Huawei Watch sahiplerine müjde!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şaşırmadım desem

Yorum yazın

Geri bildirim