Huawei’den öğrencilere büyük destek!


27 Aralık 2017 Çarşamba 21:00
Huawei’den öğrencilere büyük destek!

Türkiye’deki yatırımlarına devam eden Huawei, dünya çapında hayata geçirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki gelişimini destek için, Huawei’nin dünya çapında 15 Ar-Ge Merkezi, 36 ortak inovasyon merkezi ve 45 eğitim merkezi bulunuyor.

Bu küresel sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Seeds for the Future” , yeni nesli çeşitli bilişim eğitimleri ile bilinçlendirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda Çin kültürünün de tanınmasına katkı sağlıyor. 7 farklı üniversiteden 10 ögrencinin katıldığı projede Boğaziçi Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi ve Koç Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin önde gelen birçok üniversitesinden seçilen öğrenciler en son teknoloji eğilimleri ve inovatif yaklaşımları hakkında bilgi sahibi oluyor.

Geleceğin Tohumları projesiyle öğrencilere katkı sağlıyor

Öğrencilerin bu saede geleceğin dijital dünyasında daha rekabetçi olabilmelerini ve aldıkları eğitimleri profesyonel iş hayatında da daha verimli bir şekilde kullanabilmelerini amaçlıyor.

Türkiye’deki gençlerin yeteneklerini geliştirmek, deneyimleri aktarmayı amaçlayan proje, Türkiye’deki istihdam ve ekonomik kalkınmasına da katkı sağlamayı amaçlıyor.

Kültürel bilgi edinmeye istekli yeni neslin giderek arttığı günümüzde, Huawei tarafından hayata geçirilen Geleceğin Tohumları projesi, teknolojik eğilimler hakkında geniş bir vizyona sahip olunmasını sağlarken, Türkiye’nin toplumsal ve sosyal gelişimine de destek oluyor. Genç nüfusa farklı bir kültürel bakış açısı kazandırmayı amaçlayan Huawei;  iş kültürünün sürekliliği, teknolojiye olumlu bakış açısı kazandırma, küresel operasyonların işleyişi hakkında bilgilendirme ve kariyer hedeflerine katkı sağlamak açısından nitelikli insan kaynağının temellerini atıyor.

:: Huawei’nin projesi hakkında fikirlerinizi alalım.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Huawei’den öğrencilere büyük destek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei’den öğrencilere büyük destek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei’den öğrencilere büyük destek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  2. 2 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  3. 3 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  4. 4 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  5. 5 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  6. 6 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  7. 7 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  8. 8 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  9. 9 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  10. 10 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG