Okunma

Hun İmparatoru Attila, Total War Konuğu!


26 Eylül 2014 Cuma 11:00
Hun İmparatoru Attila, Total War Konuğu!

Creative Assembly, EGX London 2014 etkinliğinde yaptığı tanıtım ile birlikte Total War: Attila oyununu resmen tanıttı. Hun İmparatoru Attila’nın hikayenin merkezine oturacağı yeni Total War, serinin önceki oyunlarına göre çeşitli yenilikler içeriyor. Total War serisinde ustalaşmuş oyuncuları bile zorlayacağı söylenen Attila’da “hastalık ve salgın” öğelerinin önemli birer dinamiğe dönüştürüldüğü belirtiliyor. Şehirlerdeki sağlık düzeyi üzerine eğildiklerini belirten geliştiriciler, dikkatli olmazsanız güçsüz ve hasta bir ordu ile yola çıkar ve büyük yenilgiler yaşayabilirsiniz eklemesini yapıyorlar.

Hastalıklı ordunun askerleri, salgınları sadece düşmanlara değil dost mevzilere de bulaştırabilir, hatta ticaret yollarında bile felaketlere sebep olarak büyük sıkıntılara yol açabilir. Yeni dinamik ateş sistemi sayesinde şehirdeki binalar yanabilecek, yangın kentin tamamına yayılarak savaş için önemli bir rol oynayabilecek. Önümüzdeki 2015 senesi içerisinde satışa sunulacağı söylenen oyun Hun İmparatoru Attila ve ordusunu kontrol etme şansını da tanıyacak.

1 milyon atlı orduya sahip bir komutan olarak tanınan Attila, yaşadığı dönemde büyük fetihler yapmış ve adını tarihe yazdırmıştı. Dönemin Constantinople kentine kadar ilerleyen Atilla, Roma ile yürüttüğü bu savaşta başarısız olmuştu. Kuzey İtalya bölgesini dahi topraklarına katan imparator, Roma’yı ele geçiremeden hayatını kaybetti.

:: Yeni Total War oyunu Attila ile birlikte sizce nasıl olacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Hun İmparatoru Attila, Total War Konuğu!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Burçin Aygün “Atilla, Roma ile yürüttüğü bu savaşta başarısız olmuştu. Kuzey İtalya bölgesini dahi topraklarına katan imparator, Roma’yı ele geçiremeden hayatını ***** demişsin. Papa, Attila’nın ayaklarına kapanıp yalvardığı için romayı almadı…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Guzel gorunuyor ciksinda satin alayim hemenn

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bence rome 2 nin ek paketi tarzı gelcek zamanında shogun 2 ye de benzer bişey yapılmıştı

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İnşallah türkçe olarak dublajlı gelir de piyasayı kavurur. Boyle bir şeye gerçekten ihtiyacımız var

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Atalarımız neymiş biz neyiz bu tarz şeyleri bizim göstermemiz gerekirken ama süper bir oyun bizi bekliyor…

 6. therammsteiner dedi ki:

  offff bunun için pcmi deiþtirebilirim…

" Hun İmparatoru Attila, Total War Konuğu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hun İmparatoru Attila, Total War Konuğu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hun İmparatoru Attila, Total War Konuğu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "