Okunma

Tasarımını Gönder, Ödülü Kazan!


12 Haziran 2009 Cuma 11:45
Tasarımını Gönder, Ödülü Kazan!

En yenilikçi ve çarpıcı HyperX Kızı tasarım sahipleri ve yarışma boyunca oy kullanan kişiler arasından belirlenecek olan kazananlar 17 Temmuz 2009 tarihinde ilan edilecek. Yarışmaya katılan yarışmacılar içerisinden Birinci gelen tasarıma 2000 dolar, ikinci gelen tasarıma 600 dolar, üçüncü gelen tasarıma ise 32GB Kingston HyperX DDR3 bellek hediye edilecektir. Ayrıca dereceye giren bu eserler Kingston’un resmi web sitesinde yayınlanacak ve kazanan tasarımlar Kingston HyperX ürün serisinin gelecekteki pazarlama faaliyetlerinde kullanılması şansına sahip olacak.

29 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında www.kingston.com/turkey/hyperxgirl adresi üzerinden oylamalar başlayacak ve oylama yapanlar arasından birinci gelen tasarımı oylayan ilk 50 kişiye 4GB USB bellek, İkinci gelen tasarımı oylayan ilk 25 kişiye 4GB USB bellek, Üçüncü gelen tasarımı oylayan ilk 10 kişiye 4GB USB bellek hediye edilecek.

Herkes için bir kazan-kazan durumu olan HyperX Kızı tasarım yarışmasına tüm tasarımcılar davetlidir.Yarışmayla ilgili ayrıntılar için www.kingston.com/turkey/hyperxgirl sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

:: Siz bu yarışmaya katılacak mısınız?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tasarımını Gönder, Ödülü Kazan! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tasarımını Gönder, Ödülü Kazan! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tasarımını Gönder, Ödülü Kazan! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "