Okunma

HyperX’ten Yeni Bellek Ailesi: FURY


10 Nisan 2014 Perşembe 10:35
HyperX’ten Yeni Bellek Ailesi: FURY

HyperX, giriş seviye oyuncular ve hızaşırtmacılar için geliştirdiği, HyperX blu bellek serisinin yerini alacak yeni HyperX FURY serisini duyurdu. Yeni nesil yüksek performanslı bellekler, gelişmiş ısı dağıtıcıları sayesinde otomatik olarak hız aşırtma yapıyor ve bütçe dostu bir kullanım tecrübesi sağlıyor.

HyperX FURY, bu sayede BIOS üzerinden elle ayar yapmaya gerek kalmadan, sistem özelliklerine bağlı olarak mümkün olan en iyi hız aşırtmayı otomatik yapıyor. Siyah devre kartına mavi, siyah, kırmızı ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle gelen ısı dağıtıcılarına sahip olması sayesinde kullanıcılar, sistemlerine uygun renk seçimi yapabiliyorlar. HyperX FURY bellekleri, 1333 MHz, 1600 MHz ve 1866 MHz olmak üzere üç çalışma frekansı seçeneğiyle geliyor.

Oyun dünyasına daha hızlı adım atmak isteyenler için, çok yakın zamanda HyperX FURY sistem belleklerinin yanına HyperX FURY SSD de eklenecek. HyperX FURY SSD, PC’lerin ve uygulamaların daha hızlı çalışmasını ve sistemlerin genel tepkimesini arttırmayı sağlıyor.

HyperX FURY belleklerine 4 GB ve 8 GB modüllerinin yanı sıra 2’li kitlerle 8 GB ve 16 GB olarak ulaşılabiliyor. Kingston güvenilirliğiyle desteklenen bellekler, ömür boyu garanti sunuyor.

HyperX FURY bellek özellikleri

 • PnP: Plug and Play (Tak ve Oynat) sistemin maksimum özelliklerine bağlı olarak belleğe otomatik hızaşırtma yapar
 • Kapasite: 4 GB tekli, 8 GB tekli, 8 GB kit, 16 GB kit
 • Frekans: 1333 MHz, 1600 MHz, 1866 MHz
 • CAS Gecikme zamanları: 9, 10
 • Voltaj: 1,5 V
 • Isı dağıtıcı: Mavi, siyah, kırmızı, beyaz renklerde
 • Devre Kartı: Siyah
 •  Ömür boyu garanti

:: HyperX FURY bellek serisini beğendiniz mi?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “HyperX’ten Yeni Bellek Ailesi: FURY”

 1. <SxA> dedi ki:

  Reklamlarınız çok hoş olmuş yalnız güzel düşünülmüş . Ramlerde görünüs olarak çok çekici alasım geliyor

 2. karacaerc dedi ki:

  Renklerini ve tipini çok beğendim. Sıradan özellikleri var. Tercih edilebilir kesinlikle

" HyperX’ten Yeni Bellek Ailesi: FURY konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HyperX’ten Yeni Bellek Ailesi: FURY ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HyperX’ten Yeni Bellek Ailesi: FURY ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "