Okunma

Efsane Telefon Dönüyor Mu?


02 Şubat 2009 Pazartesi 15:50
Efsane Telefon Dönüyor Mu?

Sıkı Windows Mobile kullanıcıları i-mate’i iyi tanırlar. I-mate HTC’nin pazara ağırlığını koymasıyla birlikte yavaş yavaş etkinliğini kaybettiği noktaya tekrar ulaşmak için gerçekleştirilmesine az bir süre kalan Mobile World Congress için düğmeye bastı. Bu anlamda MWC 2009‘u bir kilometre taşı olarak gördüğü belirtilen i-mate’in mobil pazarda dikkatleri üzerine çekmek için sıkı bir cihaz geliştirdiği söylentileri yayılıyor.

HTC ile anlaşması sona erdikten sonra şirket pazara bazı çok iyi cihazlar duyurdu ancak ürünleri piyasaya sokmakta gecikince Ultimate 9502 gibi cihazlar etkisini piyasaya sürüldüğünde kaybetmiş oldu.


i-mate’in yeni modelinin çok iddialı olması şart

Bu konuda kendine Pre modeli ile tüm dikkatleri üzerine çeken Palm‘i örnek alan i-mate, MWC 2009’u bu hedefine ulaşmak için özellikle seçmiş. Ne var ki eğer yine parlak bir ürün vaat edip, piyasaya sürmekte gecikirse, i-mate’i daha da uzunca bir süre sessizliğe gömülmüş olarak görebiliriz. Zira mobil pazar artık eskiye göre çok daha gürültülü ve kalabalık. Dolayısı ile ses getirecek ürünler bile zaman zaman arada kaybolabiliyor. Kaldı ki, gecikmiş bir ürünün bu arenada neredeyse hiç şansı yok.

:: Windows Mobile telefonlarla aranız nasıl?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Efsane Telefon Dönüyor Mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Efsane Telefon Dönüyor Mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Efsane Telefon Dönüyor Mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "