Okunma

IBM Ağ İletişim Pazarına Göz Dikti


13 Eylül 2009 Pazar 11:11
IBM Ağ İletişim Pazarına Göz Dikti

Rakiplerine oranla 4 kat daha yüksek performans, 2 kat daha fazla enerji tasarrufu sağlayan IBM ağ iletişimi ürünleri, ethernet ağı seçeneği arayanlara düşük maliyetli çözümler sunuyor. Şirketlerin, her geçen gün artan BT ihtiyacına yanıt veren ağ iletişimi ürünleri; teknoloji, eğlence, eğitim, sağlık hizmetleri ve kamu sektörlerinde etkin şekilde kullanılıyor. IBM’in kullanım kolaylığı sunan ve rekabetçi fiyatlarıyla ön plana çıkan ağ iletişimi ürünleri, sunduğu çözümlerle, şirketlerin yatırımlarının korunmasını sağlıyor.

 

IBM, yakın zamanda Foundry şirketini satın alarak bu konuda çözümler sunacak şekilde genişleyen Brocade ile işbirliği yapıyor.

 

IBM’in ağ iletişimi ürünleri, müşterilerinin, BT altyapısına akıllı teknolojileri entegre etmeyi ve mevcut işlevleri otomatikleştirmeyi sağlayan “Dinamik Altyapı” kurmalarına yardımcı oluyor. Ağ iletişimi çözümleri üretmek için uzmanlarla beraber çalışan IBM, Brocade ile anlaşmasının getirdiği büyük yatırımlar sayesinde, “Dinamik Altyapı” vizyonunu gerçekleştirerek, Türk müşterilerinin bu stratejik uygulamadan faydalanmasını sağlıyor. IBM, Dinamik Altyapı vizyonu sayesinde, maliyetlerin ve risklerin azaltılmasını, hizmet seviyesinin artışını hedefliyor. Ağ iletişimi altyapısı ise bu stratejinin çok önemli yapıtaşlarından birini oluşturuyor.

:: IBM’in ağ ürünlerini tercih eder misiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IBM Ağ İletişim Pazarına Göz Dikti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM Ağ İletişim Pazarına Göz Dikti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM Ağ İletişim Pazarına Göz Dikti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "