Okunma

IBM E-Postayı Sosyal Ağlara Entegre Ediyor


11 Ekim 2011 Salı 12:38
IBM E-Postayı Sosyal Ağlara Entegre Ediyor

Bugün İstanbul’da düzenlenen IBM Yazılım Zirvesi 2011’de açıklanan yenilikler arasında kurumsal e-postaların sosyal ağ entegrasyonu ve kurumsal anlamla yazılım geliştiricilere sunulan yeni fırsatlar vardı. 

Kurumsal kullanıcılar e-posta gönderirken istedikleri takdirde Facebook ya da Linkedin gibi sosyal ağlardaki profillerinin de görüntülenmesini sağlayabilecekler. Bu yeni fonksiyon yardımı ile genç kuşağa yönelik çalışmalar başlatan IBM‘den Esra Avcı sorularımızı yanıtladı. 

IBM İşbirliği Çözümleri ve Sosyal İş Ağları Ürün Yöneticisi olan Esra Avcı, ShiftDelete.Net‘e yeni servisleri ve uygulama geliştirme ile ilgili sundukları fırsatları anlattı:

:: Sosyal ağların e-postaya entegrasyonunu nasıl buluyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “IBM E-Postayı Sosyal Ağlara Entegre Ediyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    office 2010 içinde var bu

" IBM E-Postayı Sosyal Ağlara Entegre Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM E-Postayı Sosyal Ağlara Entegre Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM E-Postayı Sosyal Ağlara Entegre Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "