Okunma

IBM’den Oyunculara Övgü


01 Ocak 2009 Perşembe 09:37
IBM’den Oyunculara Övgü

IBM‘in global interaktif eğlence ve oyun yetkilisi David Laux, her kategorideki oyunun farklı farklı yetenekleri geliştirdiğini iddia etti. Detaylara önem verme yetisini ve hafızayı geliştiren gündelik oyunlardan, hızlı karar verme sağlayan aksiyon ve FPS oyunlarına kadar örnekler veren Laux, World of Warcraft gibi rol yapma oyunlarının ise liderlik yeteneğini geliştiren çok özel oyunlar olduğuna dikkat çekti. IBM’in dünya genelinde video oyunları endüstrisini destekleyeceğini belirten Laux, oyun üreten firmalara yatırım fonu sağlayarak genel masraflarına destek çıkacaklarını açıkladı. Bakalım bu yıl durumu hayli kötü giden Midway gibi şirketler bu fondan nasiplenecek mi.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : IBM
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “IBM’den Oyunculara Övgü”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  sana yazık ki knight online gibi oyunu savunuyosun öyle dandik bi oyun görmedim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bu WOW’da ne bulurlar ***** görmemiş***** oynayanlar gelsinler knightonline ‘a görsünler ***** silkroad dahil wow ve diğerleri zevk veren oyunlar değ***** heyecan yok bir ***** lar çok ***** knightonline’ın tadına vardıklarında vebi ***** zamanlarını dandik bir oyun için hasrcı***** oyun oynaya oynaya insanlar salaklaşıyorlar televizyon seyredenlerde ö***** insanları aptallaştırdığı belli bir ***** bir yavaşlama ***** dese ne olacak.

  SHİFTDELETE hep böyle haberler verdiniz ama nedense nedense hiç bu oyunların zararlarından adam gibi ***** bu millete ***** yourumu yayınlamayacağınız ***** DİKKATE ALIN:!!!Bizim ülkemizde böyle oyunları oynayanları sayısı giderek artı***** İNANIN İSTER İNANMAYIN BU OYUNLAR İNSANDA ÇOK BÃœYÃœK KAYIPLARA YOL AÇIYOR.

  DUYARLI OLDUĞUNUZU DÃœŞÃœNMEK İSTİYORUMAMA NEDENSE HİÇ Ã–YDE DEĞİLSİNİZ.

  ARTIK IBM’nin YAPTIĞI YORUMLARI VERECEĞİNİZ YERİNE BU MİLLETE DAHA İYİ HİZMET ETMEK İÇİN BİRAZ DİKKAT EDİN!!

  LÃœTFEN ZARARLARINDAN BOL BOL BAHSEDİN.KURTULMANIN YOLLARINDAN BAHSEDİN…

  HERGÃœN YENİ YENİ HASTALAR BU YOLDA ZAMANLARINI VE PARALARINI ***** DAHA İYİ İŞLER DURURKEN SALAKLAR GİBİ OYUNLARLA ZAMAN GEÇİRİYORLAR……

  YAZIKKKKKKK!!!!!!!!!!!!

" IBM’den Oyunculara Övgü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM’den Oyunculara Övgü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM’den Oyunculara Övgü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "