Okunma

IBM’den Sanal Ofis Projesi


25 Şubat 2010 Perşembe 12:47
IBM’den Sanal Ofis Projesi

IBM Sanal Ofis ekibi, Antalya’da tanışma ve sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

Düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını yapan ibm.com Bölüm Müdürü Binnur Tunbul, Sanal Ofis’te; IBM’in yerel ve genel etkinlikleri, kampanya duyuruları, Çözüm Ortaklarının iletişim bilgileri ve başarı hikayelerinin yer aldığını belirterek, Antalya Sanal Ofisi’ne www.ibm.com/tr/antalya/ adresinden ulaşılabileceğini ve müşteri temsilcisiyle irtibat kurularak her türlü soru ve isteklerin iletilebileceğini ifade etti.

İnternetten yardım alma dönemi

Ibm.com Bölüm Müdürü Binnur Tunbul, “Bugün burada Antalya iş dünyasıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

IBM’in ‘Orta ve Doğu Avrupa’ bölgesinde ilk kez Türkiye’de başlattığı bu projedeki amacımız; interaktif iletişim yoluyla şirketleri, IBM‘i ve Çözüm Ortaklarını bir araya getirmek ve şehre, endüstriye ve şirketlerin tercihlerine en uygun ürün ve hizmetleri sunmak.

Türkiye‘nin en önde gelen turizm kentlerinden olan ve Türk ekonomisinde önemli bir yere sahip Antalya’ya, teknolojik ve sektörel çözümler sunarak, önemli katkılar sağlayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

:: IBM’in bu yeni uygulamasını beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IBM’den Sanal Ofis Projesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM’den Sanal Ofis Projesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM’den Sanal Ofis Projesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "