Okunma

IBM’den Sosyal Ağ Sistemi


11 Temmuz 2011 Pazartesi 14:45
IBM’den Sosyal Ağ Sistemi

IBM, şirketlerin sosyal iş ağlarının sunduğu potansiyellerden faydalanmalarına yardımcı olmak üzere yeni yazılımlar geliştirdiğini duyurdu. Firma, gerçek-zamanlı uyumluluk kapasitelerine sahip ve sektörün ilk sosyal ağ oluşturma platformu olan IBM Connections yazılımını kullanıma sundu.

Yeni IBM Connections yazılımı, şirket içindeki verilerin anlık olarak izlenebilmesini sağlıyor. Analiz yapmak için gün sonunu beklemek yerine, yeni IBM Connections yazılımının uyumluluk işlevi kullanılarak bilgiler gerçek-zamanlı tahlil edilerek incelenebiliyor.

Yazılım Neler Sunuyor?

Araştırma şirketi Gartner‘a göre iki yıl sonra şirketlerin yüzde 50‘sinin sosyal medya sitelerinden içerik üretmek zorunda kalacak ve dolayısıyla da tüm uygulamalar ve bilgiler için geniş kapsamlı bir denetim stratejisine sahip olmaları gerekecek.

Yeni IBM Connections 3.01 yazılımı, mikroblogları, vikileri, toplulukları ve etkinlikleri kullanarak müşteriler, çözüm ortakları ve çalışanlar arasında işbirliği oluşturulmasını sağlıyor.

:: İş yerinizde böyle programlar kullanmak ister misiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IBM’den Sosyal Ağ Sistemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM’den Sosyal Ağ Sistemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM’den Sosyal Ağ Sistemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "