Okunma

iBooks 2 ile İnteraktif Kitaplar Hızlı Başladı


24 Ocak 2012 Salı 09:15
iBooks 2 ile İnteraktif Kitaplar Hızlı Başladı

Apple‘ın 19 Ocak’ta duyurduğu ve aynı zamanda kullanıma sunduğu interaktif kitap destekli iBooks 2 ve iBooks Author, oldukça ilgi görmüşe benziyor. Apple tarafından açıklanan rakamlarda iBooks 2‘nin sadece 3 günde 350 bin kişi tarafından indirilip kullanılmaya başlandığı belirtildi.

Mac OS X Lion‘a çıkan kendi interaktif kitaplarını oluşturabileceğimiz iBooks Author programı ise 3 günde 90 bin kişi tarafından indirilip kurulmuş. Bedava olan programı indiren 90 bin kişi de kitap hazırlar mı bilemiyoruz fakat bu rakamın 3’de 1’i bile kitap hazırlasa iBooks 2’nin interaktif kitap sayısı çok kısa sürede katlanarak büyüyecektir.

:: iBooks 2’i indirip kurdunuz mu?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iBooks 2 ile İnteraktif Kitaplar Hızlı Başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Daha yüzünü göremedik konfigürasyon sorunu var.

" iBooks 2 ile İnteraktif Kitaplar Hızlı Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iBooks 2 ile İnteraktif Kitaplar Hızlı Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iBooks 2 ile İnteraktif Kitaplar Hızlı Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "