Okunma

IceWarp Eğitim Kurumlarında Büyüyor


21 Eylül 2011 Çarşamba 09:15
IceWarp Eğitim Kurumlarında Büyüyor

AcademyTech’in Türkiye temsilciliğini yürüttüğü dünyanın önde gelen e-posta ve işbirliği platformlarından IceWarp, eğitim kurumları segmentinde büyümeye devam ediyor.

On binlerce öğrencisine e-posta hesabı vermek ve bu hesapların kullanımı kolay bir arayüz sayesinde yönetilmesini sağlamak zorunda olan üniversiteler, tercihlerini IceWarp yönünde kullanıyorlar.

Son olarak Girne Amerikan Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Çankırı Üniversitesi, Bozok Üniveristesi, Hakkari Üniversitesi ve Okan Üniversitesi IceWarp’ı tercih etti.

Platform bağımsız olarak hem Windows hem de Linux ortamlarında çalışabilen IceWarp e-posta ve işbirliği platformu, güvenlik ve mobilite gibi eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri bünyesinde barındırması ve pazardaki rakiplerine oranla daha yüksek fayda/maliyet oranı ile öne çıkıyor.

IceWarp’ın özellikle eğitim pazarındaki büyümesinde ürünün entegre yapısı ve kolay yönetiminin önemli etkisi olduğunu söyleyen IceWarp Ürün Müdürü Hüseyin Koç, “eğitim kurumları için lisanslama maliyetleri ve kolay yönetim büyük önem taşıyor. IceWarp, bu alanda rakiplerinden açık ara önde olması nedeniyle eğitim kurumları tarafından tercih ediliyor” dedi.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IceWarp Eğitim Kurumlarında Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IceWarp Eğitim Kurumlarında Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IceWarp Eğitim Kurumlarında Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "