Okunma

IceWarp MerakMail’in Türkiye Planları


20 Mayıs 2009 Çarşamba 12:35
IceWarp MerakMail’in Türkiye Planları

Dünyanın önde gelen e-posta ve grup çalışma platformlarından IceWarp MerakMail’in Türkiye distribütörü AcademyTech, MerakMail satış kanalını genişleteceğini açıkladı. Türkiye genelinde 6 ilde bulunan bayilerine yenilerini ekleyecek olan AcademyTech, yıl sonuna kadar MerakMail Server bayi sayısını 16’ya çıkartarak ciro bazında yüzde 70 büyümeyi hedefliyor.


AcademyTech, Merak Mail bayilerini arttırıyor.

Kurumsal e-posta sunucu pazarının önemli bir büyüme potansiyeli olduğunu söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, MerakMail konusundaki büyüme stratejilerini “Şu anda pazar MS Exchange Server tarafından domine ediliyor fakat MerakMail gerek kolay kurulumu ve yönetimi, gerekse düşük ilk satınalma ve sahip olma maliyetiyle MS Exchange Server için çok önemli bir alternatif. MerakMail’in lisanslı kullanıcı tabanının yanı sıra, çok yüksek sayıda kurum ve kuruluş tarafından da lisanssız olarak kullanıldığını tespit ettik. Öncelikli hedefimiz, büyüyen bayi ağımızın da yardımıyla bu firmalara ulaşarak onları uygun maliyetle lisanslı MerakMail kullanıcıları haline getirmek” sözleriyle açıkladı.

:: MerakMail bayisi olmak ister misiniz?

Bilgi için: AcademyTech
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “IceWarp MerakMail’in Türkiye Planları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yüzlerce domain üzerinde binlerce e-posta adresini Merak Mail’den sunuyoruz. Pek çok farklı e-posta sunucusu programı kullandık. Bu kadar sorunlu başka bir program görmedik. Kimseye tavsiye etmem.

" IceWarp MerakMail’in Türkiye Planları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IceWarp MerakMail’in Türkiye Planları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IceWarp MerakMail’in Türkiye Planları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "