Okunma

İçinizdeki Baterist Ortaya Çıksın!


07 Temmuz 2009 Salı 07:36
İçinizdeki Baterist Ortaya Çıksın!

Müzik temalı oyunların en bilindiklerinden Guitar Hero‘nun yeni versiyonuyla ilgili bir görsel ortalarda dolaşmaya başladı. Gerçek olup olmadığı belli olmayan bu resimdeki bateriye baktığımızda, önceki yapıma kıyasla ne gibi değişimler geçirdiğini görmek zor değil. 1 Eylül tarihinde PS3, X360, Wii ve PS2 platformlarında boy gösterecek olan yapımın bateri seti, eğer doğruysa aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde olacak.


Guitar Hero Word Tour ve Guitar Hero 5’in bateri setleri

Neversoft tarafından geliştirilen yapımda, grup üyelerinden biri olup, müzik kariyerimize yön vermeye çalışıyoruz. Çeşitli mini oyunlarla renklendirilen Guitar Hero 5’in grafikleri de bir hayli dikkat çekici olacak.


Oyunun grafikleri oldukça başarılı gözüküyor

:: Guitar Hero’yu mu yoksa Rock Band’i mi tercih edersiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İçinizdeki Baterist Ortaya Çıksın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İçinizdeki Baterist Ortaya Çıksın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İçinizdeki Baterist Ortaya Çıksın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "