Okunma

İçinizi Isıtacak Hediyeler


29 Aralık 2007 Cumartesi 22:00
İçinizi Isıtacak Hediyeler
Yeni yıl kapıda ve alışveriş yapmak için sadece bir gününüz kaldı. Bilgisayar meraklısı sevdiklerinize henüz bir hediye alamadıysanız sizin için birkaç öneriyi bir araya getirdik. Bu, çoğu USB yuvasından çalışan hediyeleri, sevdiklerinizin soğuk kış günleri daha rahat geçsin diye onlara hediye edebilir, onların kahramanları olabilirsiniz. Tamam, son dediğimiz biraz abartılıydı belki; ama ısınma konusu gerçek. İsterseniz içimizi dışımızı ısıtan bu hediyelere yakından bakalım.

SeyredinSDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İçinizi Isıtacak Hediyeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İçinizi Isıtacak Hediyeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İçinizi Isıtacak Hediyeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "