Okunma

Kinect Röntgen de Çekebilecek


05 Ocak 2011 Çarşamba 12:30
Kinect Röntgen de Çekebilecek

Microsoft‘un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü yeni nesil kontrol sistemi Kinect, hem kullanıcıların hem de geliştiricilerin fazlasıyla ilgisini çekiyor.

Hareket yakalayıcı teknoloji sayesinde oyunların yönetilmesini sağlayan bu ürüne uyumlu pek fazla oyun piyasada bulunmuyor.

http://www.youtube.com/v/Zw_6o7AuBzk?fs=1&hl=en_US

İskeletor Olacaksınız

Ancak, sistem üzerinde araştırma yapan bağımsız geliştiriciler Kinect’e özel uygulamalar hazırlamaya başladı. Bunlardan bir tanesi ise sistemin hareket yakalayıcısını röntgen cihazına çeviriyor.

3D olarak modellenen iskeleti gösteren bu uygulama vücudun hareket eden kısımlarına odaklanıyor. Uygulama hakkındaki daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

:: Kinect ile en çok hangi oyunu yönetmek isterdiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kinect Röntgen de Çekebilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kinect Röntgen de Çekebilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kinect Röntgen de Çekebilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "