Okunma

ICTConf’16 için tarih belli oldu!


30 Kasım 2016 Çarşamba 12:45
ICTConf’16 için tarih belli oldu!

Son yılların değişmez gündemini oluşturan Siber Güvenlik, Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti(IOT) konuları ICTConf’16 organizasyonunda ele alınacak. ICTConf’16 bu yıl konferanslar, panel ve çekilişlerle karşımıza çıkacak.

ICTConf’16 6  Aralıkta düzenlenecek

Uzmanlar tarafından yapılacak konuşmalar ile programına başlayacak olan ICTConf’16, öğleden sonraki konuşmalar sonrasında panel oturumu yapılacak. Konuşmacılar, “Yerli yazılım ve Milli Kodlama” konu başlığı altında sorunları tartışıp çözüm önerileri üretecek. Panel sonrasında katılımcılar arasında çekiliş yapılıp hediyeler verilecek.

16-11/30/unnamed-2.jpg

Bu yıl Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi’nde IEEE Computer Society öğrenci kolu tarafından düzenlenecek olan ICTCon’16; Endüstri 4.0, IOT, Siber Güvenlik, Programlama gibi birçok ana başlığı içerecek.

ICTConf’un genel konseptinde sunumların yer aldığı konferanslar, sonrasında alanında uzman kişiler tarafından ülkemizdeki temel bilişim sorunlarını ele alan panel programı bulunmaktadır.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ICTConf’16 için tarih belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ICTConf’16 için tarih belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ICTConf’16 için tarih belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "