Okunma

IE 9 Beta’ya Büyük İlgi


21 Eylül 2010 Salı 08:30
IE 9 Beta’ya Büyük İlgi

Microsoft, 15 Eylül tarihinde Internet Explorer 9′un Beta sürümünü kullanıcılara sundu. Dünya ile aynı anda Türkiye’de de düzenlenen bir törenle kullanılma sunulan IE9 Beta, kullanıcıların büyük ilgisini görmüşe benziyor. (IE9 Beta İncelemesi)

 

Internet Explorer 9 Beta, Windows XP’de çalışmıyor

İki Gün İçinde

Microsoft tarafından yapılan açıklamada, IE9 Beta’nın ilk iki gün içerisinde 2 milyondan fazla kez indirildiği belirtildi.

Microsoft yetkililerinden Roger Capriotti, kullanıcıların bu kadar ilgi göstereceğini kendilerinin bile tahmin etmediğini, bu ilginin kendilerini cesaretlendirdiğini belirterek Internet Explorer 9′un tam sürümü için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

IE9 Beta’yı denemek için http://www.beautyoftheweb.com adresine girebilirsiniz.

 

:: Internet Explorer 9 Beta’yı beğendiniz mi?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172451-internet-explorer-9-betaya-buyuk-ilgi-new-post.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “IE 9 Beta’ya Büyük İlgi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bedava sirke baldan tatlıdır.

" IE 9 Beta’ya Büyük İlgi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IE 9 Beta’ya Büyük İlgi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IE 9 Beta’ya Büyük İlgi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "