IEEE Öğrenci Kolları Trabzon’da


28 Ağustos 2007 Salı 13:00
ABONE OL
IEEE Öğrenci Kolları Trabzon’da
Açılımı Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü olan IEEE dünyadaki en büyük meslekî birliklerden biri olmanın yanı sıra bilgi ve iletişim teknolojilerinin gelişiminde de etkin rol oynayan bir kurum durumunda. Türkiye’de özellikle öğrenci kollarıyla oldukça etkin olan IEEE, bu etkinlik zincirine büyük bir halkayı Trabzon’da Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde 30 Ağustos ile 3 Eylül arasında yapılacak buluşmayla ekliyor.

Büyük Katılım

Turkcell’in desteğiyle gerçekleşecek 5. IEEE Türkiye Öğrenci Kolları Kongresi’nin açılışına, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Şadan Eren, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioglu’nun katılması bekleniyor. Ayrıca Türkiye’nin yapay zekâ alanında önemli isimlerinden ve Compischo’nun yaratıcısı Ali Murat Erkorkmaz da kongrede bir sunum gerçekleştirecek.

ISBIR ve Ötesi

Türkiye’deki öğrenci kolları tarafından IEEE’ye sunularak yeni projeler için maddi destek bulunarak desteklenen ISBIR adlı proje, tüm dünyada öğrencilerle sanayi kuruluşlarının daha iyi şekilde iletişim ve eşgüdümünü sağlamayı hedefleyen bir proje. Bu projeyle öğrenci kolları yalnızca çalışma öncesi meslekî etkinliklerde desteklenmiyor, aynı zamanda çok daha güçlü bir iş kolu ve akademik kurum iletişimi sağlanmış oluyor. Ayrıca proje yalnızca Türkiye için değil bütün dünya için uygulanabilecek bir proje olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

ISBIR de yaklaşık 400.000 USD koparılmıış durumda şu anda ve geçtiğimiz aylarda Belgaristan da bununla ilgili toplantı yapıldı…
K. Okur

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

Haber magazinsel olduğu zaman foruma başlık açılıp bağlantı veriliyor, bilimsel olduğu zaman ise bağlantı yok neden acaba?

Editör: Genellemeniz sitemizdeki konulara bakıldığında çürüyecek cinstendir. Ayrıca bu haberin bilimsel bir tarafı yoktur, etkinlik haberidir; yalnızca IEEE bir bilim kuruluşudur. Bağlantınız geliyor.

" IEEE Öğrenci Kolları Trabzon’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IEEE Öğrenci Kolları Trabzon’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IEEE Öğrenci Kolları Trabzon’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Thodex borsasına para yatıranlara ne olacak? Thodex borsasına para yatıranlara ne olacak?
  2. 2 Samsung Galaxy Tab A7 incelemesi Samsung Galaxy Tab A7 incelemesi
  3. 3 BİM'de satılacak drone'u inceledik BİM'de satılacak drone'u inceledik
  4. 4 Apple'ın tanıttığı yeni ürünler neler? 10 dakikada özet! Apple'ın tanıttığı yeni ürünler neler? 10 dakikada özet!
  5. 5 Drone'un kralı bu mu? DJI FPV inceleme! Drone'un kralı bu mu? DJI FPV inceleme!
  6. 6 Apple yeni ürünlerini tanıttı! Apple yeni ürünlerini tanıttı!
  7. 7 Ali Babacan çekiminin arka planı! Ali Babacan çekiminin arka planı!
  8. 8 BİM'de 75 TL'ye satılacak Polosmart kulaklığı test ettik! BİM'de 75 TL'ye satılacak Polosmart kulaklığı test ettik!
  9. 9 Merakla beklenen Xiaomi Redmi Note 10 inceleme! Merakla beklenen Xiaomi Redmi Note 10 inceleme!
  10. 10 Askerde telefonla neler yaşadık? Anılarımızı anlattık! Askerde telefonla neler yaşadık? Anılarımızı anlattık!