IFA 2010: Samsung’un Akıllı Televizyonu


02 Eylül 2010 Perşembe 12:20
IFA 2010: Samsung’un Akıllı Televizyonu

Samsung, Smart TV stratejisini ve televizyon izleme deneyimini daha rahat ve zengin bir hale getirme yönündeki çabalarını temsil eden Smart Cubix teknolojisini , IFA‘da görücüye çıkararak yarışmayı başlattı.(Samsung IFA’da 3D Bombalarını Patlattı)

Firmanın fuarda açtığı standı ziyaret edenler, Smart Cubix‘de 3 boyutlu televizyon ve [email protected] (televizyon üzerinden interneti) uygulamalarını deneyebildi.

Samsung Smart TV’ler, ilk TV uygulama mağazası olan Samsung Apps sayesinde müşterilere televizyon izleme deneyimlerini tamamen kendi isteklerine göre şekillendirebilme seçeneği sunuyor. 

Bu ürün sayesinde tüketiciler, internet’ten seçtikleri filmi seyredebildikleri gibi , televizyon ekranında iskambil oyunu oynayabilecek. Ayrıca yurtdışındaki akraba ve arkadaşlarınıyla da Smart TV’lerle konuşabilecek.

Ayrıca firma, tasarımcıların katılabileceği bir Smart TV yarışmasını da fuarla birlikte başlattı.

Akıllı TV Yarışması Düzenleniyor

 Smart TV Yarışması ile Samsung, tasarımcıların televizyon uygulamalarında genişlemekte olan pazara erişimine yardım ederek Smart TV konusunda yeni bir dönem başlatıyor.

Yarışmaya internet üzerinden kaydolduktan sonra tasarımcılar web sitesine giderek uygulamalar için SDK‘i (Yazılım Tasarımcısı Kiti) bilgisayarlarına indirerek kendi başlarına televizyon uygulamaları geliştirmeye kolayca başlayabilecek.

 

Bugün başlayan yarışma 21 Ocak tarihine kadar sürecek. Bu süre zarrfında katılımcılar, Samsung’un hazırladığı web sitesini ziyaret ederek SDK’yı indirmek zorundalar.

Firma başvuruları fikir kalitesine, işlevsel uygulamaya ve görsel çekiciliklerine göre değerlendirilecektir. En iyi uygulama tasarımcılarına 500,000 Avro’dan fazla para ödülü verilecektir.

Müşteriler de favori uygulamaları için internet üzerinden oy vererek bir LED 9000 TV kazanma şansına sahip olacaklar. Yarışmanın sonucu ise firma tarafından Şubat ayında belirlenecek. Yarışmayla ilgili detaylara ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

:: Akıllı TV konseptini başarılı buldunuz mu?

 

 

 

 

 

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IFA 2010: Samsung’un Akıllı Televizyonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IFA 2010: Samsung’un Akıllı Televizyonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IFA 2010: Samsung’un Akıllı Televizyonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  2. 2 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  3. 3 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  4. 4 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  5. 5 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  6. 6 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  7. 7 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  8. 8 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  9. 9 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  10. 10 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!