Okunma

IFA 2012’den Çarpıcı Kareler


04 Eylül 2012 Salı 07:00
IFA 2012’den Çarpıcı Kareler

IFA 2012, oldukça hızlı bir şekilde geldi geçti. Pek çok ürün tanıtıldı ve bu ürünlerin çoğunun ön incelemesini sizlerle paylaştık. IFA 2012 ile ilgili açtığımız özel bölümde, tüm IFA 2012 içeriğimizi görebilirsiniz. IFA 2012 özel içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

IFA 2012′nin yapıldığı Berlin‘deki Fuar alanına tabikide herkes gidemedi. Ama üzülmeyin. Çıkan pek çok cihazı sizlere aktardık. Pek çok galeriyle oradaki atmosferi sizlerle paylaştık. Şimdi yaptığımız galeriyle, IFA 2012’nin yapıldığı alandaki çarpıcı detayları sizlere göstereceğiz.

IFA 2012, ülkemizdeki pek çok sanayi sitesinden büyük bir alanda, tek tek bloklar biçiminde 20’ye yakın alandan oluşan bir fuar. Sabaha kadar fotoğraf çeksen, kısacası binlerce galeri olur. Sizler için dikkat çeken fotoğrafları, IFA 2012 galerisine dahil ettik.

Galerinin en çok dikkat çeken bölümü go-kart arabaları gibi ufak araçlarla, fuar alanı içerisinde dolaşanlar ve Sony’nin kurduğu Xperia bar oldu. O zaman uzun mu uzun galerimize başlayalım.

IFA 2012’ye Hazırlık Aşamaları:

Hiç bir fuar, hazırlık yapılmadan başlanmaz. IFA 2012‘nin yapıldığı alanlardaki boş sokakları sizlerle paylaşalım.

Artık IFA 2012 Başlasın:

Xperia Bar:

Philips Standı:

:: Ülkemizde böyle bir etkinlik olmasını ister miydiniz?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “IFA 2012’den Çarpıcı Kareler”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Çarpıcı karelere bak 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  çarpılmadım

 3. DeepLune dedi ki:

  ülkemiz dede yapılsa keşke önümüzdeki sene

 4. aquess1999 dedi ki:

  Vayyy.

 5. eSa dedi ki:

  Android adam, süper. Yakında buna da güncelleme gelir

" IFA 2012’den Çarpıcı Kareler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IFA 2012’den Çarpıcı Kareler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IFA 2012’den Çarpıcı Kareler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "