Honor IFA 2020 sahnesinde bir Türk: Ferhat Akbay


04 Eylül 2020 Cuma 13:14
Honor IFA 2020 sahnesinde bir Türk: Ferhat Akbay

Huawei’nin bir alt iştiraki olan Honor, IFA 2020 kapsamında yeni ürünlerini tanıttı. Etkinlik kapsamında yeni ürünlerin sunumunu ise Almanya ofisinden bir Türk, Ferhat Akbay yaptı….

Honor Watch lansmanını Ferhat Akbay gerçekleştirdi

Honor IFA 2020 kapsamında gerçekleştirdiği resmi lansman etkinliği ile farklı ürün kategorilerindeki yeni ürünlerini tanıttı. Ryzen işlemcili yeni Honor Magicbook Pro‘yu, Honor Pad 6‘yı, yeni akıllı saatler GS Pro ve ES‘i gördüğümüz lansmanda ”as bayrakları” dedirten bir gelişme yaşandı. Honor Başkanı George Zhao yeni akıllı saat modellerinin sunumu için sahneye Huawei’de (dolayısı ile Honor’da) yöneticilik görevini üstlenen Ferhat Akbay‘ı davet etti. Huawei Technolojies Deutschland GmbH bünyesinde Marketing Director (Pazarlama Direktörü) görevini üstlenen Akbay’ın sunumu katılımcılar tarafından ilgi ile karşılandı.

Ferhat Akbay

Ferhat Akbay kimdir?

Elimizdeki bilgilere göre Köln Üniversite‘nde yaptığı İşletme Yönetimi yüksek lisansının ardından Adidas bünyesinde Pazarlama Stajyeri olarak çalışan Akbay, 1 yıl 6 süren Adidas serüveninde kısa süre içinde bulunduğu departmanda yönetici pozisyonuna getirilmiş. Takip eden 1 yıl  10 aylık süreçte Wiko Germany GmbH’daki Pazarlama Müdürlüğü görevinde olan Akbay, Huawei Almanya Honor Kanal Pazarlama Müdürü görevi ile kariyerine devam etmiş. Şimdilerde ise Ferhat Akbay, Huawei Almanya’nın pazarlama departmanını yönetiyor.Ferhat Akbay Türkçe, Almanca ve İngilizce’nin yanı sıra İspanyolca ve Fransızca da konuşabiliyor.
yazarFerit Celik

Ferit, henüz MIS öğrencisi ziyadesiyle editör. Elimden her iş gelir kalıbının sonuna specialist eklemiş bir meraklı olan Ferit, eski Apple teknisyeni ve IBM stajyeri.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Honor IFA 2020 sahnesinde bir Türk: Ferhat Akbay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Honor IFA 2020 sahnesinde bir Türk: Ferhat Akbay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Honor IFA 2020 sahnesinde bir Türk: Ferhat Akbay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!