Okunma

İGDAŞ’ın Altyapısı Yenilendi


03 Haziran 2009 Çarşamba 13:59
İGDAŞ’ın Altyapısı Yenilendi

Bilgi teknolojileri alanında çalışmalarını sürdüren Bilgi Birikim Sistemleri(BBS), İGDAŞ’ın kurumsal portalını yeniledi. Sekiz hafta süren çalışmalarda IBM Yazılım Grubu ürünleri kullanılırken, İGDAŞ uygulamaları Websphere 6.1 ortamına taşındı ve başarılı bir entegrasyon gerçekleştirildi.

Kamu Hizmeti

Konuyu değerlendiren BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın, ileriye dönük yatırımlar yapan İGDAŞ’ın İstanbul’da önemli bir fonksiyonu üstlendiğini, bunu kolaylaştıracak her hizmetin kamu hizmeti olduğunu ve benzeri projelerin İstanbul’u daha güvenli ve yaşanabilir hale getireceğinden ümitli olduğunu belirtti.


Bekir Alp Sayın

:: Sizce İGDAŞ’ın teknolojik altyapısı yeterli mi?

Bilgi İçin : Bilgi Birikim
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İGDAŞ’ın Altyapısı Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İGDAŞ’ın Altyapısı Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İGDAŞ’ın Altyapısı Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "