Okunma

iGoogle da Sosyalleşti


13 Ağustos 2009 Perşembe 05:30
iGoogle da Sosyalleşti

Birçok farklı gadget ile kişiselleştirebildiğiniz iGoogle; Gmail’den Google Takvim’e, hava durumundan RSS akışlarına kadar birçok içeriği tek bir sayfadan görüntülemenizi sağlıyor. Üstelik bundan böyle iGoogle sadece sizin bilgilerinizle sınırlı değil; dilerseniz arkadaşlarınızı paylaştığı bilgileri de yeni sosyal gadget‘lar sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal araçlar sayesinde ister çeşitli oyunlar oynayın, ister birlikte yapılacaklar listesi çıkarın. Bağlantılarınızın yeni paylaşımları için sosyal akışlar da oluşturabilirsiniz(Facebook tarzı). Kimlerle ne paylaştığınızı kontrol etmek için ise, Google Kişileri‘ndeki Arkadaşlar grubuna ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

:: Yeni sosyal gadget’ları denemek için tıklayın.

:: iGoogle sayfasını kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : iGoogle
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iGoogle da Sosyalleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iGoogle da Sosyalleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iGoogle da Sosyalleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "