Okunma

II. E-Ticaret Akademi Başlıyor


24 Ekim 2012 Çarşamba 07:41
II. E-Ticaret Akademi Başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi E-Ticaret Kulübü tarafından düzenlenen ve e-ticaret sektörünün en kapsamlı organizasyonu olarak kendini konumlandıran E-Ticaret Akademi, 10 Kasım – 15 Aralık 2012 tarihleri için kapılarını yeniden açıyor.

ShiftDelete.Net‘in de medya sponsorları arasında yer aldığı E-Ticaret Akademi, geleceğin e-ticaret profesyonellerini ve girişimcilerini ağırlamayı, katılımcıların hem kendi aralarında hem de sektörden uzmanlarla olan etkileşimini maksimumda tutmayı hedefleyen bir oluşum.

E-ticaret sektöründen birçok uzmana danışılarak sektörün ihtiyacına yönelik hazırlanan ve 70 saatin üzerinde devam edecek programda, seminerler, workshoplar, şirket gezileri, mentörlük günü, networking ve yatırımcılarla buluşma etkinliklerinin yanı sıra, birçok uzmanın katılacağı kapanış kokteyli ve pek çok alt etkinlik de bulunuyor.

 30’un üzerinde konuşmacının ve 100’e yakın uzmanın yer alacağı E-Ticaret Akademi‘de, sadece başvurusu onaylanan adaylar kabul edilecek. 50 kişinin mezun olacağı ve tüm programa katılmaya hak kazanacağı E-Ticaret Akademi’de, ayrıca gün, hafta ve modül katılımı için 10 ile 50 arasında günlük misafir katılımcı da yer alacak. Bu 50 kişiden biri olmak için son gün 31 Ekim 2012.

İsimtescil.net’in ana sponsor, ShiftDelete.Net, Webrazzi, ReklamStore ve MedyaNet’in medya sponsoru olarak desteklediği E-Ticaret Akademi’ye, e-ekonominin üreten tarafında yer almak ve networkünü genişletmek isteyen tüm katılımcılar davetli. Detaylı bilgi ve başvuru için buraya tıklarayak etkinliğin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

:: II. E-Ticaret Akademi Başlıyor
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" II. E-Ticaret Akademi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere II. E-Ticaret Akademi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda II. E-Ticaret Akademi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "