Okunma

IKEA’dan Aşıklara Özel Uygulama


12 Şubat 2015 Perşembe 05:45
IKEA’dan Aşıklara Özel Uygulama

Akıllı cihazlar için üretilen ve birbirinden çılgın örneklerine de rastlayabileceğimiz uygulamalar dünyasına bu sefer de pek akla gelmeyecek bir isimden destek geldi. Mobilya üreticisi olarak da tanınan IKEA, hem Google Android hem de Apple iOS‘lu sistemler için oldukça eğlenceli bir uygulama geliştirdi.

Gerçek bir uygulamadan öte marka tanıtımı ve pazarlama atılımı gibi görülen yazılımın adı ise IKEA Emoticons!

Uygulamanın hedefinde birbirine aşık ancak pek geçinemeyen çiftler ya da taze sevgililer bulunuyor. Ünlü marka çiftlerin bin yıllardır birbirini anlamada güçlük çektiğini belirtirken, uygulamadaki ikonlar sayesinde güzel cümleler kurabileceğinizi ve atmosferi her daim sıcak tutacağınızı iddia ediyor.

Bolca masum cinsel göndermenin de yer aldığı IKEA Emoticons tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Emoticons’un Android sürümü için buraya ve iOS sürümü için de buraya tıklayabilirsiniz.

:: IKEA’nın uygulamasını denemeyi düşünüyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IKEA’dan Aşıklara Özel Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IKEA’dan Aşıklara Özel Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IKEA’dan Aşıklara Özel Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "