Okunma

İki BlackBerry PlayBook Al, Bir Öde


29 Ekim 2011 Cumartesi 08:01
İki BlackBerry PlayBook Al, Bir Öde

iPad ile tablet pazarını oluşturan Apple‘ın karşısında rakipler bir türlü dayanamıyor. Geçemiyor demek isterdik fakat rakiplerin durumu iPad‘e yakınlaşmaktan da çok uzaktalar. Dün Motorola Xoom‘un üçüncü çeyrek rakamlarını açıklamıştık. Bugün de kötü gidişatın göstergesi olarak yorumlayabileceğimiz bir haber BlackBerry’den geldi.

RIM, BlackBerry PlayBook tableti için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Amerika‘da iş paketi olarak geçen kampanya da şirketler ya da çalışanlar iki adet BlackBerry PlayBook tablet alıp sadece birini ödüyorlar. Yani bir tanesi bedava oluyor. Ayrıca kampanyanın bitiş tarihi de 2011’in sonuna kadar olarak belirlenmiş.

RIM’in bu kampanyayla amacının tıpkı BlackBerry telefonlarda olduğu gibi tableti de çalışanlar arasında yaygın hale getirmek. Ancak iPad’in her çeyrekte 10 milyonu geçen satış rakamına bakarsak henüz hiçbir tabletin pek de iddialı olamadığını görebiliriz. 

:: Sizce iPad’i pazarda geçebilecek bir tablet çıkar mı?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “İki BlackBerry PlayBook Al, Bir Öde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hani bize hani bize

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ccc böğütlen ccc

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Kısıtlı ülkelerde satışa sunduktan sonra iPad’in başarısına ulaşmazı zaten çok zor. BlackBerry kullanıyorum telefon olarak ama tablet olarak iPad kullanıyorum.

" İki BlackBerry PlayBook Al, Bir Öde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İki BlackBerry PlayBook Al, Bir Öde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İki BlackBerry PlayBook Al, Bir Öde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "