Okunma

İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası


13 Şubat 2010 Cumartesi 11:35
İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom, Bayram Kampanyası ile başladığı, yılbaşı ve yarı yıl kampanyaları ile sürdürdüğü bedava konuşma kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

Geçtiğimiz Kurban Bayramı ve yılbaşında ikişer günle başlayan, yarı yıl kampanyası ile 1 hafta boyunca sunulan bedava dakikaların kullanım süresi, Türk Telekom müşterilerinin gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle “7’den 7’ye Bedava Kampanyası” ile iki haftaya çıkıyor (Sevgililer Günü’ne Özel VINN Çıkartmaları).

Sevgililer Günü (14 Şubat 2010) itibariyle başlayacak ve 1 Mart 2010 tarihine kadar sürecek olan 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nda, Türk Telekom hattı olan herkese akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar yapılacak olan şehiriçi ve şehirlerarası yönündeki aramalar bedava olacak.

 

Kampanya 1 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

 

Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve iki hafta boyunca devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor. Bu kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor (Vodafone’dan 14 Şubat Kampanyası).

:: Türk Telekom’un Bayram ve Yılbaşı kampanyalarını kullandınız mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "