Okunma

İki Köprü Parmağınızın Ucunda


24 Eylül 2014 Çarşamba 19:38
İki Köprü Parmağınızın Ucunda

Valensas Teknoloji’nin geliştirdiği yeni iOS 8 uygulaması Hangi Köprü ile İstanbul köprüleri trafik yoğunluk bilgisi akıllı telefonlardan hızlıca görüntülenebiliyor.

iOS 8 ile birlikte gelen App Extensions özelliğinin kullanıldığı uygulama ile iPhone kullanıcıları Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin anlık trafik bilgisine kilitli ekrandan kolayca erişebiliyor, hangi köprüyü kullanmak istediklerine hızlıca karar verebiliyorlar.

Trafik durumu için uygulama aramayın

iPhone için geliştirilen çeşitli trafik uygulamaları bulunuyor. Ancak Hangi Köprü, Uygulama Eklentileri sayesinde köprü trafik bilgilerini doğrudan kilitli ekranda sunuyor. Böylelikle özellikle araç başındaki şoförlerin dikkatleri yoldan ayrılmamış oluyor.

Hangi Köprü uygulaması, köprü giriş ve çıkış noktaları hakkında görsel ve süre bazında yoğunluk bilgisi sunuyor. Ayrıca olası bir bakın ve onarım durumunda da bilgilendirmede bulunuyor.

14-09/24/hangikopru.jpg

Hangi Köprü uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Uygulamayı denediniz mi? Yorumlarınızı paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İki Köprü Parmağınızın Ucunda”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** varken kullanılmaz 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    İstanbulda yaşasam kkesinlikle indirim

" İki Köprü Parmağınızın Ucunda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İki Köprü Parmağınızın Ucunda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İki Köprü Parmağınızın Ucunda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "