İki Yüzlü Tarayıcı


26 Nisan 2010 Pazartesi 15:16
İki Yüzlü Tarayıcı

Xerox’un yeni ürünü Xerox DocuMate 3640 model tarayıcı çift taraflı tarama özelliğine  ve Tek Tuş (Visioneer OneTouch)” teknolojisine sahip olan ürün ile herhangi bir dokümanı taramak veya taranan dokümanı başka bir hedefe yönlendirmek için tek bir tuşa basmak yeterli oluyor. Tek Tuş teknolojisi, tamamen kullanıcı hedeflerine göre önceden ayarlanmış olan 99 seçimden birine tarama yapılmasına olanak veriyor. Böylelikle dokümanlar, doğru çözünürlük, renk, kırpma ve dosya formatı ayarlarıyla taranıyor.(Xerox En İddialı Ürününü Tanıttı)

 

Dakikada 80 Sayfa

Küçük tasarımıyla dikkat çeken ürün, USB 2.0 bağlantısını destekliyor. Aynı anda çift taraflı (dubleks) tarama yapabilen Xerox DocuMate 3640, 200 dpi çözünürlüğünde dakikada tek taraflı 40 sayfa ve önlü arkalı 80 görüntü tarıyor. Ürünün 80 sayfalık otomatik doküman besleyicisi (ADF) bulunuyor. Plastik kartlar, kartvizitler, broşürler gibi küçük ebatlı farklı tipteki kağıtlar da taranabiliyor. Xerox DocuMate 3640, 600 x 1200 dpi optik çözünürlüğünde, 48-bit derinliğinde, kartvizitten A4 ebat kağıtlara kadar tarayabiliyor. Xerox DocuMate 3640’ın ultrasonic çift besleme detektör sistemi, zımbalı yada hatalı sayfaları tespit edip alarm veriyor.(Xerox Teknoloji Fuarına Hazır)

 

Xerox DocuMate 3640’da taranan dokümanlar arşivlenebiliyor, ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayara kopyalanabiliyor ya da e-posta olarak gönderilebiliyor. Ayrıca Xerox DocuMate 3640, taramayı yaptıktan sonra, görüntüyü isteğe bağlı olarak “PDF” dosyasına veya “JPEG, TIF, BMP” gibi farklı formatlardaki resim dosyalarına dönüştürebiliyor. Legal boyuttaki belgeleri tarayabilmesi de DocuMate 3640’ı; hükümet, sigorta kurumları, gayrimenkul ve hukuki işlem yapan ofisler için kullanılabilir hale getiriyor.

 

Xerox DocuMate 3640 ile kullanıcılara farklı tarama özellikleri sunan “Nuance PaperPort ve OmniPage Pro”, “Kofax”, “VRS”, “EMC QuickScan Pro Demo” ve “Visioneer Onetouch” yazılımları da ürünle birlikte ücretsiz sunuluyor. TWAIN ve ISIS sertifikalarına sahip olan Xerox DocuMate 3640; 2140 Dolar + KDV tavsiye edilen satış fiyatı ve 2 yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.

:: Tarayıcı alırken nelere dikkat edersiniz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
yazarAhmet Dokuzmegapiksel

SDN'de çok sık yazmasa da, yazdığında taşı gediğine oturtan Ahmet Dokuzmegapiksel, sitenin ilk yazarları arasında olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İki Yüzlü Tarayıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İki Yüzlü Tarayıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İki Yüzlü Tarayıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?