Okunma

İkinci Nesil Blu-ray Oynatıcılar Görücüye Çıktı


28 Ağustos 2009 Cuma 13:46
İkinci Nesil Blu-ray Oynatıcılar Görücüye Çıktı

BD7004, Blu-ray Profil 2.0 ve BD-Live özelliği ile ilgi çekiyor. Bu ürün 24p desteği sayesinde Blu-ray videoları oldukça iyi bir kalitede gösterebiliyor. Bunlara ek olarak sahip olduğu Anchor Bay VRS video işleme özelliği sayesinde, standart DVD videoları HDMI 1.3a çıkışından 1080p çözünürlüğünde aktarabiliyor.

 

Marantz BD7004, siyah ve gümüş renklerde 800 Euro’luk bir fiyat ile (Avrupa) satılması planlanıyor.

 

Marantz BD7004, video işlemedeki gücünü ses kalitesinde de gösteriyor. 7.1 ses çözücüsü, Dolby True HD ve DTS HD formatlarını destekliyor. Tüm bunlara ek olarak müzik sevenler Pure Direct fonksiyonu sayesinde standart Audio sesleri yüksek bir kalitede dinleyebilecekler. Marantz bunun için ikinci bir kaplama kullanmış. Metal kaplama, titreşimleri minimum seviyeye indirgiyor. Bu da ses kalitesini inanılmaz derecede iyileştiriyor.

:: Marantz’dan daha iyi bir alternatif olabilir mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İkinci Nesil Blu-ray Oynatıcılar Görücüye Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İkinci Nesil Blu-ray Oynatıcılar Görücüye Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İkinci Nesil Blu-ray Oynatıcılar Görücüye Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "