Okunma

İkiz HD 3850 Üretilir mi?


25 Mart 2008 Salı 22:00
İkiz HD 3850 Üretilir mi?
AMD‘nin HD 3870 X2‘den daha ucuz ama tercihen HD 3870‘ten de daha performanslı bir ürüne ihtiyacı var mı? Görünene göre, piyasada bu alanda Nvidia’nın iyi şekilde doldurduğu; ama AMD’nin bir miktar boş bıraktığı bir boşluk olduğu malum. Tabii gelen bilgilere göre AMD’nin bu yönde bir amacı var, ama buna ayıracak Ar-Ge bütçesi yok. Dolayısıyla top şimdi büyük üreticilerde. Sapphire ve PowerColor gibi ATI konusunda uzmanlaşan üreticilerden bakalım ses çıkacak mı?

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İkiz HD 3850 Üretilir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İkiz HD 3850 Üretilir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İkiz HD 3850 Üretilir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "