Okunma

İlk mekanik akıllı saat Frederique Constant’tan!


23 Şubat 2018 Cuma 21:00
İlk mekanik akıllı saat Frederique Constant’tan!

Bugüne kadar analog saat ve akıllı özellikleri bir araya getiren çeşitli hibrit akıllı saatler görmüştük. Öte yandan, tüm bu modeller gücünü pilden alan quartz mekanizmalı modellerdi. Lüks saat markası Frederique Constant ise mekanik mekanizmalı bir modelle karşımızda. İşte, Frederique Constant Hybrid Manufacture mekanik akıllı saat.

Frederique Constant Hybrid Manufacture mekanik akıllı saat neler sunuyor?

Hybrid Manufacture, hibrit bir giyilebilir cihazdan bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Adım sayar, uyku takibi, ikinci zaman bölgesi gibi bu özellikler için 7 günde bir şarj gerektiren batarya bulunuyor. Şarj etmediğiniz zamanlarda da yine işlevsel bir mekanik saate sahip durumda oluyorsunuz. Saat siz hareket ettikçe kendini kurmaya devam ediyor. Güç rezervi ise 42 saat olarak veriliyor.

mekanik akıllı saat

Sadece 42 mm kasa seçeneğine sahip saatin mobil uygulaması ise istatistiklerinize bağlı olarak sağlık bilgileri sunuyor. Ayrıca, kalibre mekanizmanın gün başına saniye hızı ve vuruş hatası gibi bilgilerini de görmek mümkün.

mekanik akıllı saat

Mayıs veya Haziran ayında satışa sunulacak FC-750 Hybrid Manufacture mekanik akıllı saatin paslanmaz çelik modeli 3,495 dolar fiyat etiketine sahipken, roze altın modelde bu fiyat 3,795 dolara kadar çıkıyor.

:: Bu akıllı saate sahip olmak ister miydiniz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İlk mekanik akıllı saat Frederique Constant’tan! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlk mekanik akıllı saat Frederique Constant’tan! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlk mekanik akıllı saat Frederique Constant’tan! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "