Okunma

İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı


26 Haziran 2019 Çarşamba 14:24
İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold uzun süredir çıkış tarihi sızıntılarıyla gündemdeydi. İlk nesil Galaxy Fold daha piyasaya sürülemeden yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı ortaya çıktı!

İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı!

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy Fold bazı sorunlarla karşılaştı. Bu durumun ardından, piyasadan geri çekilen cihazın ne zaman çıkacağına dair farklı sızıntılar gelmeye devam ediyordu. Fakat bugün çıkan yeni sızıntılarla, daha ilk Fold’un ne zaman yayınlanacağı belli olmadan yeni nesil katlanabilir telefon hakkındaki detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Çıkan rapora göre, Samsung‘un 8 inçlik daha büyük bir iç ekrana sahip ve S Pen desteğine sahip ikinci nesil Fold üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. İlk nesil Fold ile aynı katlama form faktörünü korumayı planlayan şirket daha büyük bir ekran ve tablet kullanımını kolaylaştıracak bir kalem desteği de sağlayacak.

İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı! - ShiftDelete.Net

Şirket, bileşen tedarikçilerinden yeni katlanabilir akıllı telefon için S Pen parçaları üretmelerini istedi. Raporlarda kapak ekranı hakkında herhangi bir detay verilmedi. 8 inç boyutunda katlanabilir ekran ilk nesil Fold’un 7.3 inçlik panelinden oldukça büyük bir ekran sunacak.

Ayrıca Samsung’un bu cihazı bu yılın sonunda sunacağı ve 2020‘nin başlarında piyasaya süreceği de iddia edildi. Fakat Samsung’un henüz ilk nesil Fold’u piyasaya sürmediğini göz önünde bulundurursak yeni nesil bir katlanabilir telefon süreci pek de kısa olmayacak.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlk nesil çıkmadan yeni nesil Galaxy Fold sızıntısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "