Okunma

İlk YouTube Videosu


08 Mayıs 2009 Cuma 03:05
İlk YouTube Videosu

YouTube’a eklenen yeni arama özelliği sayesinde, ilk YouTube videosu da dahil, aradığınız kelimeyle ilgili en eski sonuçları önce görüntüleyebiliyorsunuz. Örneğin “YouTube” diye aratıp, sonuçlarda “Sort by Oldest” seçeneğini tıklarsanız, videoları eskiden yeniye doğru sıralayacak. Böylece siz de ilk YouTube videosunun, San Diego Hayvanat Bahçesi’nde Yakov Lapitsky’nin bulunduğu ve siteye 23 Nisan 2005‘te eklenen “Me at the zoo” olduğunu görebileceksiniz.

:: Yeni özellikle ilgili görüşleriniz nelerdir?

Bilgi İçin : YouTube
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İlk YouTube Videosu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    vay bea

" İlk YouTube Videosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlk YouTube Videosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlk YouTube Videosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "