Okunma

Tek Tıkla Resimleri Boyutlandırın


17 Şubat 2009 Salı 20:43
Tek Tıkla Resimleri Boyutlandırın

İnternet sitelerindeki resimlerin daha büyük veya küçük hallerini görmek için öncelikle resmi kaydetmeli ve ardından herhangi bir program aracılığı ile onu yeniden boyutlandırmalısınız. Ancak Image Zoom adlı eklenti ile bu kadar zahmete gerek kalmadan aynı resim üzerinde sağ tık menüsünü kullanarak istediğiniz boyutlandırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eklentiyi kurduktan sonra herhangi bir resmin üzerine sağ tıklayarak Resim Boyutu menüsünü seçerseniz istediğiniz boyutları anında resminize kazandırabilirsiniz. Resmin bulunduğu konumu değiştirmeden ve yeni bir sekme açmadan rahatlıkla bu işlemleri yapabileceğiniz Image Zoom‘u buradan indirebilirsiniz.

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: yellowgorilla.net
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tek Tıkla Resimleri Boyutlandırın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben daha önceden bulmuştum ve harika bir eklenti herkese tavsiye ederim

" Tek Tıkla Resimleri Boyutlandırın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek Tıkla Resimleri Boyutlandırın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek Tıkla Resimleri Boyutlandırın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "