Okunma

Resimlerinizi Renklerine Göre Sıralayın


20 Ocak 2009 Salı 17:57
Resimlerinizi Renklerine Göre Sıralayın

Bilgisayarınızdaki fotoğraflarınızı baskın renklerine göre gruplandırarak görebileceğiniz ImageSorter ile daha eğlenceli bir şekilde resimlerinize göz atabilirsiniz. Ücretsiz bir yazılım olan ImageSorter’da resimlerinizi isimlerine, boyutlarına ve tarihlerine göre sıralayabildiğiniz gibi renk düzenlerini ölçü alarak başka bir sıralama da yapabilirsiniz.

Yeni Bir Görünüm Kazandırın

Resim klasörlerinizi sol tarafta yer alan panelden belirlediğiniz an o klasöre ait tüm resimler anında görüntüleniyor. View menüsünden Sort By Color seçeneğini işaretleyerek resim sıralamanıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (8,3 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Mensch-Maschine-Kommunikation
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resimlerinizi Renklerine Göre Sıralayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimlerinizi Renklerine Göre Sıralayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimlerinizi Renklerine Göre Sıralayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "