Okunma

İMD’de Yeni Yönetim Göreve Hazır


07 Mayıs 2009 Perşembe 06:29
İMD’de Yeni Yönetim Göreve Hazır

Yönetim Kurulu Üyeleri‘nin oylamaları sonucunda; son iki dönemdir başkanlık görevini sürdüren Hadi Özışık, üyelerin tamamının desteğini alarak bu dönem de İnternet Medyası Derneği Başkanı olarak seçilirken, Başkan Yardımcılığı‘na Fügen Toksü getirildi. Derneğin Genel Sekreterlik görevine Hakkı Alkan, Saymanlık görevine ise İlkan Gökyılmaz seçildi. Yönetim Kurulu‘nun diğer üyeleri şöyle; Ünal Tanık, Halef Remzi Vayıs, Dr. Mahmut Kurşun, Tanyel Yılmaz ve Ekin İlyasoğlu.

Yeni Yönetim Göreve Hazır

Görev dağılımı belirlenen İnternet Medyası Derneği, yenilenen genç kadrosuyla birlikte hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan projeler için ilk adımını da atmış oldu.  

İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışık

Başkan Hadi Özışık, İMD‘nin yeni çalışma döneminde daha aktif bir iletişim politikası içinde olacaklarını belirterek, internet medyasının geleceğin medyası olabilmesine zemin hazırlayacak şekilde yapılandırılmasında, kanuni alt yapıların oluşturulması ve meslek etiği konusunda aktif olarak çalışacaklarını da vurguladı.

Var olan üyelerle birlikte yeni katılacak üyelerin de desteği ile internet medyası çalışanlarını ve internet sitelerini yasal olarak hak ettikleri yere getirmek için çalışacak yeni yönetim kadrosu, Türkiye‘deki en başarılı ve popüler internet sitelerinde yöneticilik yapmanın yanı sıra önemli sivil toplum kuruluşlarında da görevlerini sürdürüyorlar.

:: İnternet Medyası Derneği’ne önerileriniz var mı? Forumda paylaşmak için tıklayın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İMD’de Yeni Yönetim Göreve Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İMD’de Yeni Yönetim Göreve Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İMD’de Yeni Yönetim Göreve Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "