Okunma

İnatçı Güvenlik Uygulamalarına Son!


04 Mayıs 2009 Pazartesi 05:00
İnatçı Güvenlik Uygulamalarına Son!

Ücretsiz bir Windows aracı olan AppRemover, bilgisayarınızdan silinmek bilmeyen anti virüs ve benzeri güvenlik yazılımlarını bir çırpıda tarihe karıştırmayı kendine görev biliyor. Bir güvenlik yazılımından diğerine geçmek istediğinizde ya da diğer bir sebeple casus önleyici, kötücül yazılım karşıtı veya anti virüs özellikleri taşıyan programların silinmesini Windows’un varsayılan kaldırma sihirbazı ile yapamadıysanız, bırakın bir de AppRemover denesin.

:: AppRemover RC1 sürümünü ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için : AppRemover
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İnatçı Güvenlik Uygulamalarına Son!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Diğer inatçı yazılımları da kaldıramıyormu?…

" İnatçı Güvenlik Uygulamalarına Son! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnatçı Güvenlik Uygulamalarına Son! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnatçı Güvenlik Uygulamalarına Son! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "