Okunma

İnce iPad’den İlk Görüntüler


09 Ekim 2014 Perşembe 07:00
İnce iPad’den İlk Görüntüler

Apple’ın 16 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı tableti iPad Air 2’ye ait olduğu söylenen yeni görüntüler ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde sizlerle burada paylaştığımız iddiada, iPad Air 2’nin öncülünden daha ince olacağı ve bu sebepten dolayı sessize alma ya da ekran kilidini kontrol etme işlevini gören sürgünün cihazda yer almayacağını söylemiştik.

İddiayı destekleyen ilk görüntüler ortaya çıktı. Vietnam kaynaklı sızıntıda cihaz için kılıf geliştirmekte kullanılan bir maketi görüyoruz. Normal şartlar altında bu maketlere pek güvenmemek gerekiyor ancak iPhone 6 ile ilgili sızıntıların neredeyse tamamının doğru çıkması ve çoğu sızıntıda iPhone 6 maketlerinin bulunması iPad maketlerinin de gerçek olma olasılığını bir hayli yükseltiyor.

iPad’de iPhone 6 izleri

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’da gördüğümüz, uçlara doğru hafif kıvrılan cam ile iPad Air 2’de de karşılaşacak gibiyiz. Maketin yakın çekim fotoğraflarına bakıldığında ön camın uçlara doğru hafiften kıvrılmaya başladığını görebiliyoruz.

Görseller için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz.

14-10/09/ipad10galeri.jpg

:: Fotoğraflar gerçekten iPad Air 2 maketine ait olabilir mi?
yazarAtakan Sayın

Mobil teknoloji tutkunu olan Atakan, yıllardır Android kullanıyor. PC mi Mac mi sorusuna ise kesinlikle Mac cevabını veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “İnce iPad’den İlk Görüntüler”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  en son çıkacak miniyi alacağım

 2. What The Hell dedi ki:
 3. SDN Okuru dedi ki:

  Yandaki tuşlar güzel durmamış bu resimde

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Çok ince ve güzel. 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  5.9 yada 6 milim.

 6. What The Hell dedi ki:
 7. SDN Okuru dedi ki:

  iphone 6 gibi “V” (bükülme) olmasa bari sağlam biri olsun ince yapalım derken iphone 6″ya benzenmesinde performans olaak iyi olsun ipad mini i(yada ipad 2) gibi sağlam olsun .

 8. SDN Okuru dedi ki:

  adamlar ileride kagittan inc yapacak ya (gelecegin yarası iped kesigi) neyse ince yaparsa yapsında sala mm olsun bide son zamanlarda tarzını laybetti apel

 9. SDN Okuru dedi ki:

  adamlar ileride kagittan inc yapacak ya (gelecegin yarası iped kesigi) neyse ince yaparsa yapsında sala mm olsun bide son zamanlarda tarzını laybetti apel

 10. SDN Okuru dedi ki:

  adamlar ileride kagittan inc yapacak ya (gelecegin yarası iped kesigi) neyse ince yaparsa yapsında sala mm olsun bide son zamanlarda tarzını laybetti apell

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Alirim bi dal

 12. SDN Okuru dedi ki:

  iki karşılıklı kenarından tutportasına ayağımızla bastıralım, aaaa esniyor diyelim sonra

 13. mmrtylmz dedi ki:
 14. sdelta dedi ki:

  Bir çok iPhone ve iPad kullandým, hala da kullanmaya devam ediyorum ancak Apple gerçekten incelikle kafayý bozdu. Bu kadar ince yaparsan bükülür de dayanýksýz da olur…
  Ýnce yapma, daha saðlam yap. Ayrýca kalýnlýktan önce ekran çerçevesinin ve üst/alt alanlarýnýn inceliðine bakmasý lazým diye düþünüyorum.

" İnce iPad’den İlk Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnce iPad’den İlk Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnce iPad’den İlk Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "