Okunma

İncelik Kavramını Yeniden Tanımlanıyor


13 Eylül 2009 Pazar 21:23
İncelik Kavramını Yeniden Tanımlanıyor

Son derece sade tutulmuş tasarımının getirdiği şıklığına hafifliğini de eklediğinizde S33 3G‘ye karşı koymak gerçekten zor. Şık Alüminyum kasa kendisini hemen belli ediyor. S33 3G‘nin 13,3″ (1366×768) boyutlarındaki HD LED ekranı, özellikle Multimedya uygulamaları için harika bir ortam sunuyor. Grafik uygulamalar gücünü Intel’in GMA4500 tümleşik ekran kartından alıyor.

Windows Vista Premium işletim sistemi yüklü olarak gelen S33 3G‘de diğer mobil ürünlere göre son derece düşük güç tüketimine sahip olan Intel ULV işlemcilerini (1.4 GHz) kullanıyor. Toplam 4 GB DDR2 belleği sayesinde performans isteyenlere de hitap eden S33 3G’nin 500 GB‘lık sabit diski multimedya uygulamaları için daha geniş yükleme alanı sunuyor.

 

Crea Slim S33 3G’yi 899$+KDV başlayan fiyatlarla teknoloji mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

Gelişmiş Li-Polymer pili sayesinde 5 saate kadar pil ömrü sunan S33 3G‘nin adında da anlaşılacağı gibi 3G desteği de mevcut. Aynı zamanda Bluetooth ve Wi-Fi bağlantılara da sahip olan S33 3G‘nin pil dâhil toplam ağırlığı sadece 1,8 kg.

Ultra ince tasarım, yüksek mobilite ve güçlü performansı birleştiren S33 3G aynı zamanda sahip olduğu yüksek teknolojik özellikleri ve uzun pil ömrü keyfini çok daha hafif bir notebook’ta yaşayabilme keyfini sunuyor.

:: Ürün ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İncelik Kavramını Yeniden Tanımlanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İncelik Kavramını Yeniden Tanımlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İncelik Kavramını Yeniden Tanımlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "