Okunma

Tüm Bilgilerinizi Depolayın


24 Şubat 2009 Salı 20:29
Tüm Bilgilerinizi Depolayın

Çeşitli bilgilerinizi bazı niteliklerini bildirerek yükleyebileceğiniz ve etiketleme sistemi ile gelişmiş arama seçenekleri bulabileceğiniz bir yazılım olan Incollector ile kendinize özel veritabanı yaratma imkanınız bulunuyor. Programın ana sayfasındaki Add entry sekmesi ile bilgilerinizi yüklemeye başlıyorsunuz. Sohbet, not, seri numarası, kaynak kodu, internet adresi gibi çeşitli kategorileri ayarlayabildiğiniz bu pencerede yükleyeceğiniz bilgiye dair tüm etiketleri, önem sırasını ve çeşitli yorumları oluşturabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (5,3 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Marcin Krzywonos
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Bilgilerinizi Depolayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Bilgilerinizi Depolayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Bilgilerinizi Depolayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "