Okunma

Kriz Amerikalılara Kupon Biriktirtiyor


18 Şubat 2009 Çarşamba 16:29
Kriz Amerikalılara Kupon Biriktirtiyor

Kriz ABD’lileri tasarruf kelimesiye tanıştırınca indirimli kupon siteleri bir anda gözde siteler arasına girdi. comScore tarafından yapılan bir araştırmaya göre bu tür sitelerin tekil ziyaretçi sayısı sadece 1 ay içerisinde yüzde 32 artış gösterdi.


Kriz, kupon sitelerini yeniden öne çıkardı.

İnternete evden, işten veya üniversiteden bağlananlar arasında gerçekleştirilen araştırma ABD’lilerin indirim, tasarruf, ucuz alışveriş kavramlarıyla artık daha fazla ilgilendiğini gösteriyor. Şans oyunlarıyla ilgilenenlerin sayısı da yükselişte. İnternet üzerindeki kumar ve bahis siteleri, kuponcular kadar olmasa da yüzde 11’lik artışla araştırmanın üst sıralarında kendine yer buluyor.

:: Hiç gazeteden 360 kupon biriktirip bir eşya aldınız mı?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kriz Amerikalılara Kupon Biriktirtiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kriz Amerikalılara Kupon Biriktirtiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kriz Amerikalılara Kupon Biriktirtiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "