Okunma

Kaspersky Yüzde 51 İndirimli


09 Ocak 2011 Pazar 15:30
Kaspersky Yüzde 51 İndirimli

Son yıllarda organize suç örgütleri tarafından yönlendirilen zararlı yazılım virüsler tüm dünya için büyük bir tehdit oluşturmaya başladı.

Vatandaşların bu konuda kendilerini savunmak için alabilecekleri en büyük önlem güvenlik yazılımlarını kullanmak. Ancak fiyat sorunu yüzünden ülkemizde çoğu kişi bu önlemi de almak istemiyor.

Kampanya Nerelerde Geçerli?

Bu soruna çözüm bulmak isteyen Helyum Bilişim, Türkiye distrübitörü olduğu Kaspersky ürünlerinde özel bir indirim uyguladı.

Sadece bireysel kullanıcıları kapsayan indirimde tüketiciler Mart ayına kadar Kaspersky ürünlerini yüzde 51 indirimle teknoloji marketlerden satın alabilecek.

:: Bu indirim kampanyasından faydalanacak mısınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kaspersky Yüzde 51 İndirimli”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    o kadar yıl zirvedeyken kaspersky hiç çekiciliğinin kalmamasını bu indiirmle açıklıyor

" Kaspersky Yüzde 51 İndirimli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky Yüzde 51 İndirimli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky Yüzde 51 İndirimli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "